1 748,75 ₴
1 399 ₴
Штатив із датчиком руху AI NeePho NP-L12 — це сучасний розумний штатив для телефона з AI автовідстеженням обличчя та рухів 360° для TikTok, Reels, YouTube, стримів і мобільного знімання без оператора. Смарт штатив 360 з датчиком руху автоматично повертається за людиною в кадрі та утримує вас у центрі знімання без постійного налаштування телефона. Модель 3в1 легко трансформується в штатив для телефона, монопод і селфі-палицю, що робить її зручною для блогерів, подорожей, групових фото та онлайн-трансляцій. Розумний штатив для телефона підтримує Bluetooth-пульт, керування жестами, вертикальне та горизонтальне знімання, а також плавне обертання 360°. Компактна складана конструкція дає змогу зручно брати монопод і селфі-палку із собою для щоденного створення контенту.
Особливості монопода AI NeePho NP-L12:
Характеристики:
Керування жестами:
👌 Жест «OK» впродовж 1 секунди — почати AI-відстеження
✋ Відкрита долоня впродовж 3 секунд — зупинити AI-відстеження
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeePho |
| Тип | Монопод для селфи |
| Матеріал | Пластик |
| Максимальна висота штатива | 1850 мм |
| Особливості | Дистанційне управління |
| Вага | 0.45 кг |
| Довжина у складеному стані | 320 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |