1 898,75 ₴
1 519 ₴
Комплект із 2 вуличних WiFi камер відеоспостереження Q18 V380 Pro 3 МП — практичне рішення для контролю території без складного встановлення. Підходить для дому, бізнесу, складів, паркінгів і місць із великим потоком людей. Камери передають чітке зображення з високою деталізацією і дають змогу будь-якої миті перевірити ситуацію через застосунок V380 Pro зі смартфона або комп'ютера.
Переваги:
Характеристики:
Комплектація
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип камери | IP |
| Форм-фактор | Корпусний |
| Застосування | Вулична |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Роздільна здатність (Мп) | 3 |
| Формат стиснення | H. 264 |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 30 м |
| Стан | Новий |
| Датчик руху | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Кількість мегапікселів | 3 Мп |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| ІЧ-фільтр, що відключається | Так |
| Об'єктив | |
| Можливість зміни об'єктивів | Ні |
| Оптичне збільшення | 10 х |
| Кут огляду по вертикалі | 80 град. |
| Робота з зображенням | |
| Виявлення руху | Так |
| Інтерфейси | |
| Аудиовихід | Так |
| Бездротовий інтерфейс | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Кут повороту | 355 град. |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Живлення | PoE |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 127 мм |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Чорно-білий |