3 023,75 ₴
2 419 ₴
Світлодіодна прямокутна LED-лампа Pro LED U800 — ідеальний помічник для створення якісного контенту, б'юті-знімань, прямих ефірів або фото в інстаграм. Вона м'яко підсвітить обличчя, приховає вади та зробить шкіру «живою» — саме те, що потрібно для гарного кадру. Відеосвітло LED U800 Pro стане незамінною частиною робочого простору візажісу, майстра нігтьового сервісу або фотографа. Завдяки продуманому дизайну та трьом режимам освітлення ця лампа дає змогу легко створювати професійний результат навіть удома.
До комплекту входить два акумулятори 2400mAh і зарядний пристрій. Лампа може працювати як від мережі 220 В, так і від акумуляторів, що дає змогу використовувати її як у студії, так і на локаціях без доступу до розетки.
Керування лампою здійснюється за допомогою кнопок, розміщених на зворотному боці корпусу. Також у комплекті з лампою йде 2-х метровий штатив, з регульованою робочою висотою до 2,1 метр. Штатив універсальний, з різьбленням 1/4 дюйма, сумісний практично з усіма пристроями (кільцеві лампи, камери тощо).
Корпус лампи виготовлений з ABS-пластика. У корпусі передбачені отвори для відведення теплого повітря, тому відеосвітло під час роботи не перегрівається.
Характеристики:
Акумулятор:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Висота стійки | 210 см |
| Тип світлофільтру | Пом'якшувальний |
| Особливості | Регулювання колірної температури, Індикатор рівня заряду, Регульована яскравість, Поворотна рама, Управління температурою свічення |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Встановлення | На штатив, Підлогова |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Тип цоколя | LED-module |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Колір | Чорний |