373,75 ₴
299 ₴
Світлодіодна лампа працює від 5 В/USB, може працювати від повербанка або мережевого блока живлення.
Світлодіодна LED-лампа — студійне освітлення для фото- та відеознімання, можна зробити прекрасні задні фони або підсвітити об'єкт.
Режимів світіння 3 — теплий, холодний і нейтральний білий, так само в комплекті є 4 змінні фільтри: червоного, жовтого, синього та зеленого кольору. З їхньою допомогою можна створювати ефект RGB світіння, з безліччю різних відтінків, під час освітлення об'єкта або створення унікального фону.
Керування лампою здійснюється за допомогою пульта на дроті. У комплекті з лампою йде тринога, з регульованою робочою висотою.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ring Light |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Висота стійки | 15 см |
| Тип світлофільтру | Пом'якшувальний |
| Особливості | Регулювання колірної температури, Регульована яскравість, Поворотна рама, Управління температурою свічення |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Встановлення | Настільна, На штатив, Підлогова |