561,25 ₴
449 ₴
Світлодіодна LED лампа - професійне студійне освітлення для фото- і відеозйомки, можна зробити прекрасний задній фон або підсвітити об'єкт.
Режимів світіння 3 - теплий, холодний і нейтральний білий, так само в комплекті є 5 змінних панелі. За допомогою цих панелей можна створювати безліч різних відтінків для освітлення об'єкта або створення унікального фону.
Управління лампою здійснюється за допомогою пульта на дроті. У комплекті з лампою йде 2-х метровий штатив, з регульованою робочою висотою. Лампа кріпиться до штатива за допомогою рухомого шарніра, завдяки чому лампу можна нахиляти під будь-яким кутом.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ring Light |
| Стан | Новий |
| Тип підсвічування | Діодна |
| Висота стійки | 210 см |
| Тип світлофільтру | Пом'якшувальний |
| Особливості | Регулювання колірної температури, Регульована яскравість, Поворотна рама, Управління температурою свічення |
| Напруга | 5 В |
| Потужність | 12 Вт |
| Встановлення | Настільна, На штатив, Підлогова |