798,57 ₴
Штатив виготовлений із якісного алюмінієвого сплаву, максимальне навантаження — 3 кг. Штатив має стандартне кріплення під різь 1/4 дюйма та сумісний із багато пристроями: камерами, кільцевими лампами, софтбоксами, парасольками, спалахами тощо. Робоча висота від 75 см до 210 см. У складеному вигляді довжина штатива — 72 см. Штатив складається з 3 секцій.
Основні переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Трипод |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Максимальна висота штатива | 2100 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Кількість секцій | 3 |
| Довжина у складеному стані | 720 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |